א.מוטי אריזות בע"מ הינה חברה לייצור אריזות ומארזים מכל הסוגים, שבסיסה שוכן בעיר חיפה. החברה מנוהלת באווירה משפחתית חמה על ידי בניו של מר רפאל אטיאס, החל משנת 2008. אטיאס החל את דרכו בתחום ייצור האריזות כבר בשנת 1964, והוא מתווה את דרכה של החברה עד היום.

החברה מייצרת מגוון מוצרים רחב בתחום האריזה: פולדרים, קופסאות מעוצבות, קופסאות לייצור שבבי, סטנדים לפרסום, מוצרים אנטי-סטטיים, תיקיות, מארזי כוורת, אריזות למוצרי מזון, אריזות למוצרי ניקוי, מארזי יין ועוד. פתרונות האריזה שאנו בחברת א.מוטי אריזות מציעים לכם כוללים גם הדפסות ועיצוב גרפי, כולל הדפסות דופלקס והצמדה לאריזות קשיחות. אנו ערוכים לייצור הן בכמויות גדולות והן בכמויות קטנות – לפי צרכיהם של לקוחותינו.

הצוות שלנו מלווה אתכם לכל אורך העבודה ליצירת המארז הנדרש – משלב תכנון האריזה, דרך העיצוב הגרפי וההדפסה וכלה בייצור עצמו. זאת על מנת לספק לכם מוצר איכותי העונה על צרכיכם המדויקים בזמני אספקה קצרים, לצד שירות יעיל ואדיב.

לרשותנו ציוד איכותי המתאים להתמודדות עם כל סוגי הפרויקטים בתחום, החל מעבודות שמינית ועד לעבודות גיליון 120/90. הציוד כולל, בין השאר, מכונת בובס 129/92 לעבודות קרטון ואריזה, ומכונות טיגל גיליון לעבודות מדויקות.

חוג לקוחותינו המרוצים כולל מפעלים, בתי חולים, עיריות, חברות הייטק, מוסדות, בתי עסק, מסעדות ועוד.